Užsiėmimai - 29 Aug 19

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 29/08/2019
19:30 - 20:30

Location
Švitrigailos g. 40B

Categories


Contemporary šokyje yra labai svarbus šokėjo fizinis pasiruošimas. Dėl šios priežasties šokėjų sugebėjimams vystyti naudojame specialiai sukurtus technikas ir metodus (Lester Horton, Martha Graham technika, šokio ir kontaktinė improvizacija, pilates ir kt.)

Įgūdžių, įskaitant muzikalumą, jėgą, plastiškumą bei individualius šokio sugebėjimus, įsisavinimas bei jų tobulinimas realizuojami mokantis naujų šokio kompozicijų.

Improvizacija – svarbiausia pamokos dalis. Improvizacinės bazės tikslas yra išvystyti individualumą, savitą unikalią techniką bei šokėjo asmenybės išraišką. Įvaldžius improvizacinės bazės lygį prijungiamas darbas su grupe bei partneriu (kontaktinė improvizacija).

Jau nuo pirmųjų užsiėmimų stebimas aktorinių įgūdžių bei sugebėjimo “atsiskleisti” žiūrovui vystymasis.

Pirma pamoka nemokama. Jokios šokio patirties nereikalaujame.

Mūsų programos sudarytos taip, kad naujam žmogui būtų lengva prisijungti bet kuriuo metu, todėl Jums nereikės laukti kol susirenka nauja grupė, galite pradėti bet kada, nors ir dabar!

Užsiregistruoti

Šitam užsiėmimui registracija yra uždaryta

Klasikinis šokis, Contemporary dance, Išraiškos šokiai, Kūno plastika, Kalanetika, Competition team, Šou grupė, Baletas, Dailiojo Čiuožimo choreografija, Vilnius