algirdo kuno plastika exercice

18.00-19.00 Kūno plastika (raumenų stiprinimas, tempimai)

Siūlome kūno plastikos užsiėmimus, jei kūno plastika ir grožis Jus domina daugiau nei šokiai. Mes padėsime Jums įgyti stiprų ir lankstų šokėjo kūną.

Siekiant pasiekti geriausius rezulatus naudojami pagrindiniai klasikinių disciplinų (pilates, klasikinis šokis, kalanetika bei joga) metodai. Pilateso pratimai padeda sutvirtinti pilvo preso ir nugaros raumenis, pataisyti laikyseną, pagerinti koordinaciją bei sąnarių judrumą. Jogos pratimai lavina kūno lankstumą, ištvermę bei jėgą. Taip pat naudojami kalanetikos pratimai kojų, sėdmenų, klubų, rankų, pečių, nugaros bei pilvo preso raumenų stiprinimui. Klasikinio šokio apšilimo elementai naudojami siekiant patobulinti raumenų plastiškumą bei tamprumą.

Kūno plastika – tai visos geriausios disciplinos viename užsiėmime. Dėmesys skiriamas kiekvienam lankančiam užsiėmimus, o reikalavimai keliami remiantis Jūsų sugebėjimais.

Fizinio pasirengimo ir patirties mes nereikalaujame, galite pradėti nuo nulio. Svarbu, kad turėtumėte stiprų ir didelį norą dirbti ir siekti rezultatų. Programa pritaikyta kad naujam žmogui būtų lengva prisijungti bet kuriuo metu, todėl Jums nereikės laukti kol susirinks nauja grupė, galite pradėti bet kada.

Be to, padedantys visada sulaukia trenerio pagalbos ir dėmesio, nes užsiėmimuose nebūna daug žmonių, paprastai nuo 8 iki 12.

Bookings

Šitam užsiėmimui registracija yra uždaryta